Meist

FConsult pakub raamatupidamis- ja maksuarvestusteenuseid Eestis registreeritud firmadele. Me oleme spetsialiseerunud korteriühistutele, samuti väikestele, keskmistele ja ka suurtele ettevõtetele.

Meie töötajad

Anfia, Pearaamatupidaja
E-mail: anfia@fconsult.ee
Telefon: +372 55518054

20 aastat kogemust
raamatupidamise valdkonnas

Katrin, Raamatupidaja
E-mail: katrin@fconsult.ee
Telefon: +372 56450214

5 aastat kogemust
raamatupidamise valdkonnas

Rolland, Assistent
E-mail: rolland@fconsult.ee
Telefon: +372 55518054

2 aastat kogemust
raamatupidamise valdkonnas

Meie eesmärk on vähendada kaudseid kulusid ja administreerimist, asendades need märksa efektiivsemate, tulemuslikumate ning soodsamate teenustega. Sel viisil toimides me püüame suurendada oma klientide äri efektiivsust.

Me tunneme eri tegevusalade raskusi ja spetsiifikat. Seepärast, kui Te kirjutate meiega alla lepingule raamatupidamisteenuste osutamise kohta, kui keerukas või lihtne teie tegevusala ka ei oleks, siis võite olla kindlad, et Teil on partner, kes orienteerub selles valdkonnas sama hästi kui Teie ise.

Kui Te vajate kvaliteetseid raamatupidamis- ja aruandlusteenuseid, siis me pakume neid Teile heameelega. Helistage meile +372 55518054 või kirjutage e-postiaadressile info@fconsult.ee


Kvaliteetsed teenused

01/

Meie klientide aruandlusi töödeldakse kõrgelt kvalifitseeritud raamatupidajate meeskonna poolt, kes omavad professionaalset taset.

Meie meeskond koosneb spetsialistidest raamatupidamise valdkonnas.

Kulude vähendamine

02/

Te saate terve meeskonna spetsialiste reeglina sama või väiksema tasu eest, kui läheb maksma Teile üks raamatupidaja Teie firmas. Võimalus kulusid kokku hoida kuni 50%.

Meiega raamatupidamine on efektiivne ja lihtne.

kättesaadavad igal ajal

03/

Ostes meilt raamatupidamise teenust, välistate probleemid mis on seotud töötaja haigestumisega, töösuhte lõppemisega, töötamisel osalise tööajaga.

Meiega Te saate täis tööpäeva ning professionaalset raamatupidamise teenust.